קצת עליי…

יערית טרבלסי (זו אני) עוסקת בתחום המדיה, הכתיבה, העריכה, השיווק ויחסי הציבור למעלה מ־20 שנה.

במהלך השנים סיפקתי מגוון שירותים שיווקיים ממוקדים עבור גופי תקשורת, לקוחות פרטיים, בעלי עסקים קטנים ובינוניים, חברות מסחריות, גופים ממשלתיים, חברות תוכן וחברות בניית אתרים: תחקיר, ניהול תוכן, כתיבה, עריכה, שכתוב והגהה; ייעוץ וליווי בתחום השיווק באמצעות תוכן; כתיבת ועריכת מגזינים, מאמרים וחומרי תוכן; כתיבת תוכן לדפי נחיתה; ניהול שיווקי במיקור חוץ; ליווי והדרכה בתחום יחסי הציבור; ועוד.

[לצפייה בקורות החיים – לחצו כאן]

הניסיון לימד אותי ששיווק טוב ואפקטיבי נובע מעבודת צוות שוטפת ומשותפת עם הלקוח.ה ולא חייב לעלות הרבה כסף. האנשים שאני עובדת איתם הם לא עוד “ברגים” במערכת גדולה – כל אחד וכל עסק הוא עולם בפני עצמו, עם מטרות אחרות, צרכים שונים ושפה ייחודית ולכן השירות מותאם באופן אישי וכל אחד מקבל את מלוא תשומת הלב שלי.

במהלך השנים הרבות שבהן אני בתחום גיליתי על עצמי ובכלל, שככל שבסיס הידע רחב ומגוון יותר, כך התוצר הסופי שאני מעניקה ללקוחות שלי הוא איכותי ומדויק יותר, החשיבה רחבה יותר והתוצר שמתקבל עונה לא רק על הצורך הספציפי (כתיבת מאמר למשל), אלא גם על הצורך בראייה שיווקית כוללת. קצת כמו פאזל 😉

וזה בדיוק מה שאני עושה היום: מעניקה את כל שירותי התוכן והשיווק מבוסס התוכן, מתוך הבנה והסתכלות רחבה על התמונה כולה ומתוך ניסיון רב במגוון הפרטים הקטנים שדרושים כדי להפוך תוכן לתוכן טוב וממיר, לרבות היכרות מעמיקה עם מחקרים ותובנות מתחום הפסיכולוגיה הצרכנית (כלכלה התנהגותית).

איך אני יכולה לעזור לכם?

בעולם הדיגיטלי שבו אנחנו חיים אין כמעט מידע שלא ניתן למצוא ברשת, מה שמקשה מאוד על בעלי עסקים לפרסם מאמרים מקוריים ואטרקטיביים שיגרמו לגולשים להיכנס אליהם, לקרוא אותם וכתוצאה מכך – יגרמו לגוגל להעלות את הדירוג שלהם, ובדיוק כאן נכנסת לתמונה המידענות! 
מידענות היא לא בהכרח היכולת “להמציא את הגלגל”, אלא היכולת לאתר בין מליארדי התכנים את הדברים הרלוונטיים, המדליקים והמקוריים ולשלב אותם בתוכן שלכם.

לא הרבה יודעים, אבל ניהול תוכן שונה לחלוטין מעריכה ו/או כתיבה.
אפשר לומר שתפקידו של מנהל התוכן דומה במהותו להגדרה של מנהל תקשורת שיווקית, והוא זה שאחראי למעשה על כל אסטרטגיית התוכן שלכם: מניתוח הנתונים (מחקר מילות מפתח וגוגל אנליטיקס למשל), דרך שכתוב ועריכה של התוכן הקיים ועד הגדרה ובנייה של תוכנית תוכן שנתית.

עריכה וכתיבה תמיד היו חלק מה-DNA שלי, וכבר יותר מעשור שאני כותבת ועורכת סוגים שונים של תכנים, במגוון רחב של נושאים. למעשה, אין כמעט סוג תוכן שלא נגעתי בו:
עריכת מגזינים מודפסים ודיגיטליים, כתיבה עיתונאית ומגזינית, תוכן שיווקי, בלוגים, כתבות ראיון עם אישים בכירים, מאמרי מידע, פוסטים לפייסבוק, ניוזלטרים ועוד.

שכתוב והגהה של טקסט קיים אולי נשמעים פחות חשובים, אבל זה בדיוק להפך. תחשבו על זה – הטקסט כבר קיים, מישהו (בטוח) כבר עבד עליו קשה פעם, אז למה לשכוח אותו במקום לרענן אותו וככה לנצל אותו שוב – גם לטובתכם וגם לטובת גוגל?

לפעמים כל מה שצריך זו עוד עין, עוד זווית חשיבה ו/או עוד הצעות של מישהו מבחוץ. בשביל זה אני כאן – להעניק ייעוץ חיצוני (חד פעמי או מתמשך) בכל מה שקשור לשיווק שלכם. ניתוח הפעילות והמטרות, המלצות על ערוצים וקהלים חדשים, הצעות לשיתופי פעולה אפקטיביים, רעיונות חדשים ומקוריים ו/או הכנת תוכנית עבודת שיווק חצי שנתית/שנתית.

תחום יחסי הציבור המסורתיים עבר שינויים גדולים בשנים האחרונות ורבים מבעלי העסקים לא מנצלים אותו כלל, וחבל…
אני מאמינה בלב שלם שכל אחד יכול לעשות לעצמו יחסי ציבור ולקבל חשיפה בתקשורת ללא תשלום, ואני כאן כדי ללמד אתכם לעשות את זה וללוות אתכם כל עוד תצטרכו.

דילוג לתוכן