יחסי ציבור,  כל הכתבות,  שיווק באמצעות תוכן,  שיווק ומכירות

אל תבטיחו סתם!

בשבוע האחרון נתקלתי בכמה פוסטים של אנשים שסיפרו בעצב, על כך שהם התפתו לרכוש מוצר ו/או שירות של מישהו שהבטיח הרים וגבעות, שלא קוימו.

יש לי הרבה מה לומר בעניין הזה בהקשר של ההשפעה השלילית שיש להבטחות השווא האלו על האמון שלנו כצרכנים ועל האמון בנו כבעלי עסקים, אבל את זה אתם בטח חווים בעצמכם אז רק אזכיר לכם כאן אף פעם לא להבטיח דברים שאי אפשר לקיים!

אל תתחייבו לאנשים שאם הם ירכשו את הקורס שלכם הם יתעשרו תוך דקה, אל תבטיחו להם שהם ישילו 20 ק”ג ממשקלם בתוך חודש, וגם לא שהם ימצאו את עצמם מככבים במדורי העסקים של גלובס ודה מרקר בגלל האקזיט שעשו (שהצליח כמובן רק בגלל שהם רכשו את השירות/המוצר שלכם). פשוט אל!

יהיו לבטח כאלו שיאמינו לזה ויתפתו, אבל היי… הם רק יהפכו להיות שגרירים גרועים שלכם בהמשך כי ‘כגודל הציפייה כך גודל האכזבה’ לא?

כשפונים אליי בעלי עסקים שמתעניינים בניהול תוכן או בניהול שיווקי, אני תמיד מדגישה בפניהם שהצלחה היא לא קסם. הצלחה היא תוצאה חד משמעית של עבודה קשה ומדויקת, ובעיקר תוצאה של התמדה.

אז תעשו לעצמכם, לקולגות שלכם וגם לי טובה ואל תבטיחו דברים שאתם לא בטוח יכולים לקיים.

מקווה שהטיפ הזה עזר לכם. כאן תמצאו במרוכז את כל הטיפים הלשוניים ואם יש לכם התלבטות או שאלה – אתם מוזמנים לפנות אליי ואני מבטיחה להשתדל לענות.

דילוג לתוכן