חדר עבודה,  כלי עבודה שימושיים

מחפשים מעצבת גרפית? המלצה אישית!

את נעמי נפתלי הכרתי לפני שנתיים בערך, כשהתחלתי לערוך את מגזין HighLights – מגזין מודפס לדיירי שכונת היוקרה ‘פארק צמרת’ (מגדלי YOU) בתל אביב.

מי שכבר עבד איתי בעבר יודע שאני פרפקציוניסטית לא קטנה, עם OCD בכל הקשור לדיוק בפרטים הקטנים וכבר עבדתי בעבר עם לא מעט מעצבות שכבודן במקומן מונח, אבל נעמי הייתה היחידה שהקשיבה גם לדברים שלא ידעתי לנסח במילים (כן, גם לי זה קורה). פשוט הסברתי לה את רוח הדברים ואת מה שאני רוצה לשדר והיא כבר ידעה להפוך את זה ללא פחות ממהמם, כולל אינספור תיקוני הגהות של פסיקים ורווחים לפני ואחרי המקף 😉

כשביקשו ממני לנהל ולערוך את מגזין הנוער של קריית גת – פרויקט מקסים שסיפרתי עליו בפירוט ממש כאן, היה לי ברור שכדי שזה יהיה כמו שאני רוצה, אני חייבת איתי את נעמי וצדקתי!

נעמי הביאה את כל כולה, את הראש המקורי ואת הפרפקציוניזם הלא מבוטל שלה אל תוך הפרויקט והפכה את המגזין למגניב, צעיר ויפיפה (משלב הלוגו ועד שלב עיצוב שלט החוצות).

מאז אני פונה ומפנה אליה לגבי כל עבודת עיצוב – לוגו, פליירים, מודעות לעיתון, כרטיסי ביקור, תמונות לפייסבוק ו/או לאינסטגרם, תמונות קאבר, מגזינים ומיתוג כולל.

טיפונת דוגמאות:

לוגואים:

כרטיסי ביקור:

מוצרי פרסום:

פייסבוק ואינטרנט:

ואפילו קמפיין למועצת התלמידים ;-):

אז, אני ממליצה עליה בחום - מילה שלי!

בכל פעם אני מגלה מחדש כמה כיף לעבוד איתה וכמה אני יכולה לסמוך עליה – ברמה המקצועית והיצירתית כמובן, אבל גם ברמה האישית. הנועם, הסבלנות, ההומור, המהירות, האמינות והפרפקציוניזם – זה מה שאני מחפשת באנשי מקצוע שאיתם אני עובדת ובעיקר, באנשי מקצוע שאליהם אני מפנה לקוחות שלי.

נעמי נפתלי, 050-5334572

דילוג לתוכן